Kurumsal Programlar


 

Şirketinize yapacağınız yatırımın en önemli kısmını oluşturan çalışanlarınızın, küresel iş dünyasında şirketinizi temsil etmedeki gücü şirketinize dolaylı olarak katkı sağlayacaktır. Çalışanlarınızın en az bir yabancı dili konuşuyor olabilmesi şirketinizin gerek müşteri kitlesini gerekse faaliyet göstereceği pazar çeşitliliğini artıracaktır. Ülkemiz ihracatının günden güne arttığı bu günlerde şirketinizin yeni pazarlarda yer alması için çalışanlarınızın dünyaya entegre olacak şekilde bir yabancı dilde kendini rahatlıkla ifade ediyor olması, toplantılara katılıyor olabilmesi, sunum yapabilmesi gibi yetkinlikleri kazanması şirketinizi içinde bulunduğumuz rekabet dünyasında bir adım öne çıkaracaktır.

ETE Language Institute, şirketinizin ve çalışanlarınızın hedef ve ihtiyaçlarını analiz ederek eğitim verilecek dilde kişiye ve gruplara özel program oluşturarak hedefe giden yolda doğru adımlar atmanızı sağlamaktadır. Kurumunuza sunacağımız hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz:

  • Kişiye özel danışmanlık hizmetimizde yönetici, yönetici adayları ve şirketinizde sizin belirleyeceğiniz çalışanlarınıza birebir danışmanlık ile dil eğitimleri
  • Grup eğitimlerimizde ise özellikle belirli alanlardaki İngilizce kullanımına yoğunlaşarak gerek iş ingilizcesi gerek de diğer spesifik alanlarda katılımcıların dil becerilerini geliştirmek öncelikli hedeftir. Grup üyelerinin eğitim esnasında birbiriyle uyumlu olması açısından katılımcıların dil becerileri ayrı ayrı belirlenerek gruplarımız homojen şekilde oluşturulacaktır.
  • Birebir ve grup hizmetlerimizin yanı sıra her bir katılımcının ihtiyaç duyduğu an online olarak ulaşabileceği dil koçunuz ile dil öğrenme ve geliştirme sürecinizi daha geniş zamana yaymış
  • Online kaynak desteği adı altında sizlere sunduğumuz, eğitim aldığınız alanda farklı kaynaklar ile sürekli destekleneceğiniz kütüphanemiz de sizlerin dil öğrenme ve geliştirme sürecine olumlu katkı sağlayacaktır.