Biz Kimiz?


ETE Language Institute İngilizceyi belirli bir seviyede bilen veya daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış bireylerin profesyonel ve sosyal hayatlarında ingilizceyi zorluk çekmeden akıcı şekilde kullanmalarını amaçlayan bir danışmanlık ve koçluk şirketidir. Dil eğitiminiz boyunca size sadece dili öğreten değil, sizin yanınızda olan ve size her türlü desteği sağlayacak bir uzun yol dostunuzdur.

İngilizce global olarak düşünüldüğünde gerek iş dünyasının gerek sosyal hayatın ortak dilidir. Profesyonel hayatta başarılı olmanın ilk şartı kullanılan bu ortak dilde kendinizi çok iyi şekilde ifade ediyor olmanızdır. Bunu hayatınızın kalan kısmında önünüze açılan bir kapı olarak nitelendirdiğinizde, size olan katkısı yadsınamaz bir gerçektir.

ETE Language Institute eğitmenleri sadece İngilizce öğretmenliği eğitimi almış kişiler değildirler. Alanlarında doktora eğitimlerini sürdüren ve akademik yetkinliğe sahip, iş dünyasının önde gelen firmalarında eğitim verme tecrübesine sahip eğitmenler, global ölçekte iş ve kurum kültürünü bilen insanlardan oluşmaktadırlar. Dil ile alakalı ihtiyaçlarınızı doğru şekilde tespit ederek size profesyonel hayatınızda en önemli adım olan yabancı dilde iletişim kurmanızı sağlamanıza yardımcı olacaklardır.

ETE Language Institute’de eğitim alanlar vizyon sahibi, alanlarında başarılı, konusuna hakim olarak profesyonel iş hayatında bir adım önde olmak ve kendilerine dünyanın bir çok yerinde kapılar açmak isteyen kişilerdir.