Çalışma Prensiplerimiz


Öncelikle bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren bir planlama çerçevesinde ihtiyaçlarınızı belirler analiz eder ve kurumunuza en uygun programı detaylı şekilde tarafınızda sunarız. Bunu yaparken paydaşların hepsiyle görüş alışverişinde bulunur ve yol haritamızı bu görüşmelerden sonra belirleriz.

Eğitim programlarını iş dünyasının gerçek durum ve konularından seçerek sizi iş dünyasına hazırlar ve farklı iş konularında yapacağınız iş yazışmalarını, sunumları, toplantıları ve mülakatları rahatlıkla yönetir hale gelmenize yardımcı oluruz.

Gerçek iş ortamına gerçek vaka çalışmaları ile hazırlanacağınızdan dolayı teorik kısmına ek olarak yeteri kadar pratik yapmış şekilde iletişim kuracağınız dili geliştirmiş olursunuz.

Eğitim süresince her bir katılımcı ile alakalı detaylı kişisel performans analizinin yer alacağı, eğitimcilerimizin hazırladığı geri bildirimler kurumunuzun gerekli gördüğü kişiler ile düzenli olarak paylaşılacaktır.

Dil koçluğu hizmetimiz ile her bir katılımcı yakından takip edilerek grup eğitiminde geri kalmamaları için gerektiği durumda bireysel destek sağlanacak ve grubun eğitiminin aynı şekilde başarılı devam etmesi sağlanacaktır.