Bireysel Grup Programları


Kursların gereksiz zaman kaybına son vererek, kitap kullanmadan, sadece hedeflenen noktaya ulaşmanız için hazırladığımız programlarla kolayca dil öğrenebilmenin yolunu sizlere sunuyoruz. Buradaki genel İngilizce grup programlarımız her grupta 8-16 kişilik katılımcı olacak şekilde yürütülecektir.

Program İçeriği 3 modülden oluşmaktadır:

  1. Aşama: Hayatta Kal Modu (Survival Mode)
  2. Aşama: Balık Tutmayı Öğrenme modu (How to Fish Mode)
  3. Aşama: Entellektüel Mod (Intellectual Mode)
  1. Hayatta Kal Modu (Survival Mode): Bu programımız 60 saatlik bir dil eğitiminden oluşmaktadır. Hedeflenen seviye, kişinin Ingilizce bilgisini kullanarak günlük hayatta karşılaşabileceği bir çok durumda zorluk çekmeden kendi başına işlerini halledebileceği bir seviyedir.
  1. Balık Tutmayı Öğrenme Modu (How to Fish Mode): Bu programımız 80 saatlik bir dil eğitiminden oluşmaktadır. Hedeflenen seviye, eğitimin sonunda katılımcının bundan sonraki süreçte bir eğitmene bağımlı olmadan dil becerilerini geliştirmesini sağlayacak bir seviyedir.
  1. Entellektüel Mod (Intellectual Mode): Bu programımız 100 saatlik bir dil eğitiminden oluşmaktadır. Intermediate seviyede Ingilizce seviyesine sahip katılımcılar için düzenlenen bu program ile birlikte katılımcılar İngilizce hem sözlü hem yazılı olarak kendilerini daha rahat ifade edebilme yeteceği kazanacaklar. Bu program sonunda katılımcılar daha komplike metinleri okuyabilecek ve dil öğrenimlerini daha bağımsız bir hale getirebilecekler.