Birebir Danışmanlık


Kurumunuzdaki yönetici veya yönetici adayları için uyguladığımız birebir programlarımızda katılımcıların iş hayatındaki ihtiyaç duyacağı beceriler belirlendikten sonra kişiyle yapılan görüşme ile birlikte ortaya konacak hedefler belirlenir. Kişinin bulunduğu sektöre göre hangi alanlarda kendini geliştirmek istediği belirlenir ve kariyer planına göre kendisine özel bir plan ve içerikle yola çıkılır ve bu program birebir koçluk hizmetiyle uygulanır.

Katılımcılar iş hayatında kullanacağı İngilizce iletişimlerde hangi açıdan kendini geliştirmek istiyorsa o ihtiyaca odaklanarak dil becerilerini geliştirmelerine yardımcı oluruz.

Kişilerin kariyer hedefleri doğrultusunda ihtiyaç duyacakları küresel iş dünyasındaki iletişim becerilerinin kazandırılması hedeflenmektedir.

Eğitmenlerin farklı eğitim kurumlarında ve sektörlerdeki eğitim tecrübelerini katılımcılara aktararak, onların kariyer hedefleri doğrultusunda gireceği bu öğrenme yolculuğunda ETE Language Institute her daim yanlarında olacaktır.

Yapılan Çalışmalar

Kişiye Özel programlarımızda katılımcılara kazandırmayı hedeflediğimiz beceriler:

  • Öğrendikleri yabancı dilde toplantı yönetimi ve katılımı
  • Farklı ülkelerden iş insanları ile etkili iletişim
  • Yurtdışı görevlendirmeler için gerekli iletişim becerilerini kazanma
  • E-mail ve rapor yazmak için öğrenilecek kısa ve etkili dil
  • Yurtdışı fuar ve organizasyonlarında sosyalleşme ve networking
  • İngilizce sunum hazırlama ve etkili bir dil ile sunma
  • Kriz yönetimi ve benzeri acil durumlarda kullanılacak doğru ve etkili İngilizce

Süre

Eğitim süresi bir terzinin kişiye özel giysi dikmesinde olduğu gibi, katılımcı ile yapılan detaylı görüşme ve gerekli analizden sonra birebir eğitimin en büyük özelliği olan kişiye özel süre tayin edilmesiyle birlikte belirlenir. Gerekli görülmesi durumunda eğitimin süresi istenildiği kadar uzatılabilir.